Jednofázové UPS

Jednofázové záložní zdroje Alpha jsou nabízeny v několika provedení. Jednofázové záložní zdroje Alpha jsou považovány za základní typy UPS, které Vám pomohou překonat krátkodobé výpadky proudu nebo různé výkyvy. Jednofázové záložní zdroje naleznete v naší nabídce s nominálním výkonem od 500 VA do 10 kVA. Výrobce Alpha si zakladá především na vysoké kvalitě a kvalitní technické podpoře kterou na své jednofázové záložní zdroje poskytuje.

Rozdělení jednofázových UPS

Tetrex Tetrex

Mikroprocesorem řízený "Line interaktivní" systém UPS. Line interaktivní - přes regulační transformátor vyrovnávající mimořádné anomálie elektrické sítě. Mezi základní funkce toho systému patři pokročilé Buck a Boost funkce pro AVR, komunikační rozhraní USB, Automatické detekce 50/60Hz a další.

Sentra Sentra

Náhradní zdroje Sentra XL jsou ideální pro napájení UPS serverů, sítí, VoIP a telekomunikační techniky. Náhradní zdroje Sentra XL jsou speciálně konstruované pro pracovní stanice a fileservery. Komunikační rozhraní USB + RS32.

Continuity Continuity

Síťové záložní zdroje Continuity nabízíme v provedení Rack nebo Tower s měnitelnou konstrukcí. Záložní zdroje Continuity mají například tyto funkce: možnost paralelního připojení až 4 záložních zdrojů, baterie vyměnitelné za provozu nebo neomezená doba zálohování s rozšířeným připojením. V nabídce produktů firmy Continuity naleznete i batterypacky.

CFR Series CFR Series

Cetrifikovaný model UPS s cetifikací IEC/CSA 601.1 pro použití v nemocničním prostředí. Tento UPS systém díky svému principu ferorezonátoru zajišťuje ochranu připojených zařízení proti napěťovým a proudovým špičkám. Možnost rozšíření zálohového času pomocí bateriových boxů a motorgenerátorů.

Vyhledávání
2019 © ALPHA-UPS.cz | Jednofázové UPS | Kontakty | Mapa stránek
Powered by Xperd - Rejstřík firem
Doporučujeme: Spotřební elektronika AJ TRADE | Kamerové systémy OXE | Sportovní kamery |
Tyto stránky používají technologii Cookies pro zkvalitnění nabízených služeb. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací Rozumím